ŚWIĘTO UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA »« Jarmark 2017

POWIATOWE ELIMINACJE BRD

6 kwietnia br. w Bieczu odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych.
Zmagania w Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym podobnie jak rok temu miały miejsce w obiektach Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Bieczu. W turnieju brało udział 9 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe i klasy gimnazjalne powiatu gorlickiego oraz czworo uczestników, którzy indywidualnie przystąpili do turnieju. Zawodnicy musieli zmierzyć się z trzema konkurencjami: testem wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowego, jazdą rowerem po torze przeszkód a także znajomością wiedzy o udzielaniu pomocy przedmedycznej.
W obydwu przedziałach wiekowych zwycięzcami, podobnie jak przed rokiem, okazali się przedstawiciele Szkoły nr 2 i Gimnazjum w Ropie. W skład zwycięskiej drużyny w kategorii szkół podstawowych wchodzili: Natalia Lisowicz, Patryk Matuszyk, Aleksandra Karpińska i Andrzej Drąg. Najlepszy wynik indywidualny w tej kategorii wiekowej uzyskała Aleksandra Karpińska. Najlepszą drużynę z gimnazjum tworzyli natomiast: Karolina Drąg, Gabriela Spólnik i Michał Masztafiak. Wśród gimnazjalistów najlepiej spisała się Gabriela Spólnik. Gorące podziękowania należą się opiekunowi Grzegorzowi Mliczkowi za pracę nad przygotowaniem uczniów do konkursu.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.


25 April 2018 at 08:26
Leave a Reply or trackback