1 września 2016 r. – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego »« Wyniki konkursu.

Powiatowy Finał BRD – GRATULUJEMY NASZEJ DRUŻYNIE!!!

21 kwietnia rozegrały się eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Po raz kolejny obyło się bez niespodzianek i na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna naszego Gimnazjum.
brd216brd16brd4 16brd3 16

Zmagania podczas Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym podobnie jak rok temu miały miejsce w obiektach Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Bieczu. W turnieju brało udział 13 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe i gimnazjalne powiatu gorlickiego oraz jedna drużyna pokazowa z gimnazjum w Ropie. Uczestnicy musieli zmierzyć się z trzema konkurencjami: testem wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowego, jazdą rowerem po torze przeszkód a także znajomością wiedzy o udzielaniu pomocy przedmedycznej.
Najlepszą drużynę z gimnazjum tworzyli: Marcin Matuszczyk, Gabriela Spólnik, Michał Masztafiak. W tej kategorii najlepszy wynik indywidualny uzyskała Gabriela Spólnik.
Zwycięzcy poszczególnych kategorii będą reprezentować powiat gorlicki w finałach wojewódzkich. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w turniejach i życzymy dalszych sukcesów.

24 April 2016 at 20:08
Leave a Reply or trackback